Undermeny

Elevhälsateamet

Elevhälsateamet består av följande funktioner och personer:

Speciallärare Emma Bengtsson
 emma.bengtsson@nybro.se 

Specialpedagog Maria Warme Tillmo
 Maria.Warme-Tillmo@nybro.se

Skolsköterska Petra Franzen
 petra.franzen@nybro.se 

Kurator Monica Gullin
 monica.gullin@nybro.se 

Psykolog Ibelises Pozo Karlsson
 Ibelises.Pozo-Karlsson@nybro.se

Trygghetssamordnare Charlott Kallenberg
 charlott.kallenberg@nybro.se

Rektor Penelope Grant
 penelope.grant@nybro.se

 

Webbredaktör: asaarvidsson | asa.arvidsson@nybro.se | Id: inlägg: 62 - kategori: 16

Kontakt

  Elevhälsateamet

Elevhälsateamet består av följande funktioner och personer: Speciallärare Emma Bengtsson emma.bengtsson@nybro.se Specialpedagog Maria Warme Tillmo Maria.Warme-Tillmo@nybro.se Skolsköterska Petra Franzen petra.franzen@nybro.se [...]

  Områdeschef - kontakt

Marie arbetar som områdeschef ínom Madesjö verksamhetsområde. Marie Carlsson Telefon: 0481-454 81 Mobil: 070-543 27 02 E-post: marie.carlsson@nybro.se  

  Rektor - kontakt

Penelope Grant Skolans telefon: 0481-455 51 Mobilnummer: 070-883 63 07 E-post: penelope.grant@nybro.se